Esen'den TYB'ye ziyaret

Esen'den TYB'ye ziyaret

Selçuklu Belediye Başkanı Adem Esen veda ziyaretleri kapsamında TYB Konya Şubesi'ndeydi. Esen, kültürel etkinliklerin aksamadan devam etmesi dileğinde bulundu. Selçuklu...

A+A-

Selçuklu Belediye Başkanı Adem Esen veda ziyaretleri kapsamında TYB Konya Şubesi'ndeydi. Esen, kültürel etkinliklerin aksamadan devam etmesi dileğinde bulundu.

Selçuklu Belediye Başkanı Adem Esen Türkiye Yazarlar Birliği Konya şubesine ziyarette bulundu. Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkan yardımcısı M. Ali Köseoğlu ve yönetim kurulundan Zeki Oğuz ile görüşen Adem Esen hem TYB'nin faaliyetlerinden konuştu hem de 27 Şubat günü Rixos Otel'de yapılacak olan bilgilendirme toplantısına TYB Konya Şubesi yönetim kurulunu davet etti.
VEDA ZİYARETİ
Ziyaretinin bir maksadının da vedalaşmak olduğunu dile getiren Esen, Selçuklu Beledyesi'nin bugüne kadar kültürel etkinliklere verdiği desteğe işaret etti. TYB'nin yaptığı faaliyetlere değinen Esen bu faaliyetleri son derece yararlı ve olumlu bulduğunu ifade etti.
TYB'YE TEŞEKKÜR
Esen "Konya'nın kültür ve sanatının gelişmesi adına gerçekleştirdiğiniz bu özverili faaliyetlerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Konya için kültür ve sanat faaliyetleri oldukça önemli. Umut ediyorum ki faaliyetleriniz azalmamak koşuluyla devam etsin ve desteklensin" dedi.
ESEN ÇITAYI YÜKSELTTİ
Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkan Yardımcısı M. Ali Köseoğlu ise Adem Esen'in belediye başkanı olmasının yanı sıra TYB üyesi olarak da önemli hizmetler gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Esen'in Selçuklu'da hizmet çıtasını yükselttiğini belirten Köseoğlu "Adem Esen Bey kültüre ve sanata her zaman destek olmuştur. TYB'nin kendisine tevdi ettiği hizmetleri bir kültür adamı olarak yerine getirmiş; kimi programlarımızın organizatörü kimisini de konuşmacısı olmuştur. Ayrıca geçtiğimiz 10 sene içerisinde Konya'mıza çok güzel hizmetlerde bulunmuştur. Kendisine Konya'da yaşayan bir vatandaş olarak çok teşekkür ediyorum; hizmetlerinin devam edeceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu. Köseoğlu Esen'e TYB'nin 2009 Yılı Kültürel Etkinlikler takvimini vererek yıl içinde gerçekleşecek olan programlara davet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.