Köseoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyareti

Köseoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyareti

TYB Konya Şubesi Yönetimi, bir süre önce Niğde Belediye Başkan Yardımcılığı'na getirilen Ahmet Köseoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. TYB...

A+A-

TYB Konya Şubesi Yönetimi, bir süre önce Niğde Belediye Başkan Yardımcılığı'na getirilen Ahmet Köseoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
TYB Konya Şubesi Yönetimi, bir süre önce Niğde Belediye Başkan Yardımcılığı'na getirilen Ahmet Köseoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ın da yakın alaka gösterdiği TYB heyeti, Niğde'nin tarihi mekânlarını da ziyaret etme imkânı buldu.

TYB Konya Şubesi Yönetim Kurulu, Niğde Belediye Başkan Yardımcılığı'na getirilen Şube Başkanı Ahmet Köseoğlu'na hafta sonunda 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Konyalı heyeti içtenlikle karşılayan Ahmet Köseoğlu, ziyaretin kendisini son derece memnun ettiğini söyledi. Köseoğlu, Mevlana'nın "Her gün bir yerden göçmek ne iyi / Her gün bir yere konmak ne güzel / Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş" mısralarını hatırlatarak, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ın daveti üzerine Konya'dan Niğde'ye geldiğini, maksadının hayırlı hizmetlere vesile olmak olduğunu söyledi. TYB Şube Başkan Vekili İbrahim Demirci, Köseoğlu'na çiçek takdim ettikten sonra, Konyalı heyet de Ahmet Köseoğlu'nun Konya'da hatırı sayılır bir marka olduğunu belirterek, "Hayırlı hizmetlerinizin burada da devamını diliyoruz. Allah mahcup etmesin" dediler.

BAŞKAN YAKIN ALAKA GÖSTERDİ
Ahmet Köseoğlu ile yapılan görüşmeden sonra Konya heyeti, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı da makamında ziyaret etti. Akdoğan, Niğde'nin genel yapısı hakkında bilgi verdikten sonra, "Bu şehri daha ileri götürmek üzere biz de gayret ediyoruz. Niğde'nin bugüne kadar ihmal edilen pek çok sorununa ekibimizle birlikte çareler üretiyoruz" dedi. Akdoğan daha sonra TYB heyetine Niğde'yi tanıtan kitaplardan hediyeler verdi.

NİĞDE GÖRÜLMEY DEĞER
Daha sonra Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Köseoğlu ile birlikte şehri gezen heyet oldukça etkilendi. Niğde'nin tarihi mekânları arasında yapılan gezinin ardından Gümüşler Manastırı'na geçen TYB yönetimine bizzat Başkan Akdoğan bilgiler verdi. Akşam birlikte yenilen yemeğin ardından Konya heyeti Niğde'den ayrıldı.

Memleket 09.11.2009

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.