Merhaba Gazetesi ve Konya Televizyonu'nda atamalar

Merhaba Gazetesi ve Konya Televizyonu'nda atamalar

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı, Merhaba Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Üyesi Mustafa Arslan, Yönetim Kurulu...

A+A-

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı, Merhaba Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Üyesi Mustafa Arslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nı Osman Küçüktopal ve Yönetim Kurulu Üyeliği'ni Av. Mustafa Derbentli'nin yürüttüğü Konya Televizyonu'nda, Yayın Kurulu Başkanlığı'na TYB. Konya Şubesi Üyesi Gazeteci-Yazar Behçet Büyükgökmen ve Genel Yayın Yönetmenliği'ne Merhaba Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Ahmet Turan getirildi.

Merhaba Gazetesi'nde de Yazı İşleri Müdürü TYB.Konya Şubesi Üyesi Çetin Oranlı Sorumlu Yazı İşleri Müdürülüğü'ne atanırken, Ali Özcan Yazı İşleri Müdürlüğü görevine getirildi.
Konya Televizyonu ve Merhaba Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Arslan, yapılan görevlendirmelerle gerek Konya Televizyonu'nun gerekse Merhaba Gazetesi'nin yayıncılık adına daha etkili hizmet vereceğini vurgulayarak, "Gazetemiz ve Televizyonumuz yayıncılık sorumluluğunu yerine getirmenin yanı sıra Konya'nın dünden aldığı değerleri bugünle yoğurarak, daha güzel bir gelecek için çalışacaktır" dedi.
Merhaba 17.03.2008

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.