TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KONYA ŞUBESİNDEN BAŞKAN HANÇERLİ'YE İADEİ ZİYARET

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KONYA ŞUBESİNDEN BAŞKAN HANÇERLİ'YE İADEİ ZİYARET

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KONYA ŞUBESİNDEN BAŞKAN HANÇERLİ'YE İADEİ ZİYARET Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi yeni yönetimi Karatay Belediye...

A+A-

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KONYA ŞUBESİNDEN BAŞKAN HANÇERLİ'YE İADEİ ZİYARET

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi yeni yönetimi Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi makamında ziyaret etti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şubesinin 7. Olağan Genel Kurulunun gerçekleştirilmesinin ardından yeni yönetime yaptığı ziyaretin akabinde, TYB Konya Şube Başkanı Ahmet Köseoğlu ve yönetimi Başkan Hançerliye iadei ziyarette bulundu. Ziyarette Yazarlar Birliği Konya Şubesinin faaliyetleri hakkında Başkan Hançerli'ye bilgi veren TYB Konya Şube Başkanı Ahmet Köseoğlu, TYB'nin Konya'da kültür ve sanatın birleştiği ve yaşatıldığı bir yer olduğunu ifade ederek yazarlar birliğinin Konya'da kültürel ve sanatsal yönden önemli bir ihtiyacı giderdiğini ifade etti. Ahmet Köseoğlu konuşmasında yaptıkları işin bir gönül işi olduğunu ifade ederek, amaçlarının Konya Kültürünü kalkındırmak olduğunu sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, TYB Konya Şubesi'nin yaptığı etkinlikleri yakından takip ettiğini kaydederek, yazarlar birliğinin kültür alanında Konya'da büyük bir eksikliği giderdiğini söyledi. Yerel Yönetimler olarak sanata, sanatçıya ve Kültürümüze her zaman destek verdiklerini ve bundan sonrada destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Hançerli Belediyecilik hizmetleri her alanda güzel bir şekilde sergilenirken kültür organizelerinde de bir soluk bir ses olmak bizim en tabi vazifemiz bu tür çalışmalarımızda sizlerin desteğini almak sizlerle fikir alış verişinde bulunmak bizler için büyük fırsattır dedi. Birlik ve Beraberlik içerisinde Konya'ya hizmet etmek vazifemizdir diyen Başkan Hançerli, TYB Konya şubesinin yeni yönetimine de başarılar diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.